در صورتی که پاسخ سوال خود را در این صفحه نیافتید می‌توانید سؤالاتتان را از طریق ایمیل info@know-tech.ir برای ما ارسال کنید.

نوتک با خدماتی که به کسب‌وکارهای نوپا ارائه می دهد، فرآیند شکل گیری و افزایش ارزش کسب‌وکارهای نوپا را تسهیل کرده و شتاب می دهد. خدماتی که نوتک به تیمها ارائه می کند عبارتند از : آموزش، سرمایه اولیه، فضای کاری، مشاوره و مربیگری، ارتباطات بین المللی

مرکز فن آفرینی نوتک در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران به آدرس زیر واقع شده است. : تهران، امیرآباد شمالی، خیابان فرشی مقدم(شانزدهم)، درب پردیس شمالی، ورودی شماره دوم، پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، ساختمان شماره سه ،طبقه همکف

سرمایه اولیه ای که به تیمها داده می شود در مرحله pre-seed می باشد.

مبلغ سرمایه اولیه به هزینه هایی مورد نیاز کسب‌وکار برای فعالیت بستگی دارد. نوتک در ازای این سرمایه از تیمها سهام دریافت می کند.

شرط استفاده از فضای کاری مشترک نوتک پذیرفته شدن در نوتک است. تیمهایی که در نوتک پذیرفته می شوند امکان استفاده از این فضای کاری را دارند.

وضعیت تیمهای نوتک به صورت مداوم رصد شده و مشاوره های لازم برای تعیین اهداف، پیگیری اهداف و چگونگی پیشبرد کارها به تیمها داده می شود.

برنامه آموزشی در نوتک بنا به نیاز تیمهای پذیرفته شده تعریف می شود. ضمنا برنامه های آموزشی مشارکتی و استفاده از تجربیات روزانه تیمهای موفق نوتک یکی دیگر از برنامه های موثر آموزشی است.

امکان استفاده از ظرفیت های بین المللی از کشورهای دیگر علی الخصوص کشورهای اروپایی همچون آلمان، فرانسه، اتریش و … برای تیمهایی که نیاز به استفاده از خدمات بین المللی دارند فراهم است

خیر. برای ورود در نوتک تنها باید روی یک کسب‌وکار تمرکز داشته باشید.

برای پذیرش معیارهای متفاوتی وجود دارند اما معیارهای اصلی که اول از همه بررسی می شوند عبارتند از:
ایده و انگیزه، توانمندی تیم از نظر مدیریتی و فنی، محصول، برنامه مالی پیش بینی شده توسط تیم، بازار، مشتری‌ها، رقابت، برنامه عملیاتی، استراتژی ورود به بازار

ثبت نام در نوتک در هر زمانی ممکن است.

شما میتوانید با حضور در رویدادهای مختلف نوتک یا سایر رویدادها یا با جستجو در شبکه دوستان خود یا دوستانِ دوستانتان هم تیمی مورد نظر خود را پیدا کنید.

محصول و مدل کسب و کار در طول فرآیند مربیگری و رشد کسب و کار با تغییرات و بهبودهایی همراه می شوند. در ابتدای پذیرش در نوتک لازم است ما را از اینکه می توانید به هدف خود برسید به اطمینان برسانید. در صورتی که نمونه اولیه ای از محصول نداشته باشید و به مدل کسب‌وکار نپرداخته باشید، پذیرش شما بسیار سخت و احتمال آن بسیار کم خواهد بود.

کارشناسان و مشاوران مجموعه نوتک در ارزیابی و گزینش تیمها مشارکت می کنند.

بله. تیمها پس از پذیرش در محل نوتک مستقر می شوند.

حوزه فعالیتی نوتک موضوعاتی چون فناوری اطلاعات و ارتباطات، فناوری های پیشرفته و سخت افزاری، علوم شناختی، زیستی و گردشگری را در بر می گیرد.

خیر. تیمهایی در کارآفرینی موفق می شوند که مزیت رقابتی آنها به گونه ای است که اجرای ایده ی آنها به وسیله تیمهای دیگر بسیار سخت است. اگر قرار باشد ایده شما به راحتی قابل کپی کردن و اجرا باشد، بعد از منتشر شدن محصول شما، کسب‌وکار دیگری به راحتی و با سرمایه زیاد، یک شبه محصول شما را کپی کرده و شما را از میدان رقابت خارج خواهد کرد.

نوتک برای تیمهایی که به سرمایه pre-seed نیاز دارند مناسب است. در صورتی که به سرمایه های با مبالغ بالاتر نیاز دارید به مجموعه های سرمایه گذاری همچون شرکت توسعه کارآفرینی بهمن مراجعه کنید.